Gir du oss litt av din tid, kan vi tilby deg en hobby med insperasjon. Vi ønsker flere medlemmer.

Ta kontakt i dag.

Styret

 

Leder

Anita Elgen

Tlf: 45 81 99 60

Mail: leder@lardalrodekors.no

 

Administrativ leder

AnneKarine Ellefsen Bruun

Tlf: 45 81 99 61 / 92481443

Mail: admis@lardalrodekors.no

 

Operativ leder/ Nestleder

Tom Pedersen

Tlf: 45 81 99 62

Mail: operativleder@lardalrodekors.no

 

Styremedlem

Arnulf Andre Elgen

Tlf: 40 55 28 98

Mail: nksamband@lardalrodekors.no

 

Styremedlem

Hanne Karin Grøterud

Tlf: 46 96 51 51

Mail: nkroffleder@lardalrodekors.no

 

Varamedlem

Lillian Gåskjenn

tlf: 92 03 12 14

Mail: samband@lardalrodekors.no

 

Varamedlem

Bjørn Røyne

Tlf: 45 81 99 64

Mail: vakt@lardalrodekors.no

 

 

Fagledere

 

 

Fagleder Samband

Lillian Gåskjenn

tlf: 92 03 12 14

Mail: samband@lardalrodekors.no

 

Fagleder Vakt / Event.

Bjørn Røyne

Tlf: 45 81 99 64

Mail. vakt@lardalrodekors.no

 

Fagleder Depo

Werner Bruun

Tlf: 91 15 28 62

Mail: depoleder@lardalrodekors.no

 

Fagleder Undervisning

Lars Jacob Hagen

Tlf: 48 06 21 10

Mail: undervisning@lardalrodekors.no

 

Fagleder Røff

Hanne Karin Grøterud

Tlf: 46 96 51 51

Mail: roffleder@lardalrodekors.no

Fagleder Sminke & Markør

Lynn - Therese Lie

Tlf: 93 01 61 51

Mail: markor@lardalrodekors.no

 

Nk Samband

Arnulf Andre Elgen

Tlf: 40 55 28 98

Mail: nksamband@lardalrodekors.no

 

Transportleder

Lars Jacob Hagen

Tlf: 48 06 21 10

Mail: undervisning@lardalrodekors.no

 

Fagleder IT

Daniel Omholt

Tlf: 98 89 98 43

Mail: it@lardalrodekors.no

 

Utleie Ansv:

Svein pettersen

Tlf: 97563436

Mail: Utleie@lardalfordekors.no

 

Valgkommiteen.

 

Valgkommieens arbeid er noe av det viktigste som en organisasjon har, deres jobb er å finne rette folka til rette jobbene. Alle som sitter i styret av hjelpekorpset, er valgt av medlemmer til og sitte der, det er i seg selv en stor tillit fra medlemmer til den enkelte som blir valgt inn.

 

Valgkommiteen til Lardal Røde Kors Hjelpekors Bestå av Følgende.

 

Valgkommitee leder: Janicke Brubakken. Tlf: 41 45 02 91.

Medlem: Synnøve Lindsholm. Tlf:41 64 28 95.

Medlem: Lars Jacob Hagen.Tif: 48 06 21 10.

Varamedlem: Sandra Ellefsen Bruun.

 

Valgkommiteen kan kontaktes på Mail: valg@lardalrodekors.no